Тепер залишилось закрити командира роти Гончарука – блогер про рішення апеляційного суду

Сьогодні суддя апеляційного суду Олександр Васильєв скасував постанови про те, що колишній  міліціонер Михайло Ільницький кермував автівкою у нетверезому стані та чинив злісний опір працівникам поліції.

«Тиждень тому була фраза: "Знаючі люди кажуть, що Міша легко і не дуже дорого скасує усе в апеляції." Так вот Саша сьогодні скасував протоколи по Міші. Міша п'яний не був. І патрульним опір не чинив. Тепер залишилось закрити командира роти Леоніда Гончарука за зламаний палець при затримані тверезого і спокійного Міші - і всьо. Справедливість знову восторжествує!» - написав у Фейсбуці блогер Роман Сініцин.

Нагадаємо,  суд відсторонив патрульного Гончарука від роботи за те, що він начебто зламав мізинець колишньому міліціонеру Михайлу Ільницькому. На думку народного депутата Борислава Берези таким чином прокуратура «передала привіт» патрульним і застерегла від затримання їх працівників.

В суді в свою чергу заявили, рішення у справі Гончарука було прийнято без будь-яких порушень. Суддя не ставав на сторону ні однієї із сторін.

Окрім того, голова МВС Арасен Аваков відзначив, що генпрокурор Юрій Луценко, відреагує на справу франківського патрульного. Також міністр повідомив, що має намір нагородити відстороненого від роботи Гончарука за те, що він врятував життя самогубці.

Відзначив, що у діях патрульного не було умисного перевищення влади і  голова ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

25 жовтня апеляційний суд поновив на посаді Гончарука. Разом з тим Ільницький вважає процес політичним і не виключає, що його міг «замовити» голова МВС Арсен Аваков.

Леся, 27.10.2017 19:22Вибір редакції

Найпопулярніші новини