Не може йти мови про умисне перевищення влади – Шкутов про відстороненого патрульного

Патрульний Леонід Гончарук діяв у рамках закону, коли затримував колишнього міліціонера Михайла Ільницького, котрий перебував за кермом у нетверезому стані та чинив опір співробітникам правоохоронних органів. Про це у Фейсбуці написав голова ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

Такий висновок він зробив, переглянувши відео інциденту.

«Патрульні поліцейські діяли у відповідності до вимог чинного законодавства, ні про яке умисне перевищення влади і повноважень мова йти не може», - відзначив Шкутов.

Разом з тим, за його словами, наразі слідчий думає по-іншому.

«З таким підходом правового завтра може не бути», - додав голова ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, суд відсторонив Гончарука від роботи за те, що він начебто зламав мізинець колишньому міліціонеру Михайлу Ільницькому. На думку народного депутата Борислава Берези таким чином прокуратура «передала привіт» патрульним і застерегла від затримання їх працівників.

В суді в свою чергу заявили, рішення у справі Гончарука було прийнято без будь-яких порушень. Суддя не ставав на сторону ні однієї із сторін.

Окрім того, голова МВС Арасен Аваков відзначив, що генпрокурор Юрій Луценко, відреагує на справу франківського патрульного. Також міністр повідомив, що має намір нагородити відстороненого від роботи Гончарука за те, що він врятував життя самогубці.Леся, 22.10.2017 09:05Вибір редакції

Найпопулярніші новини