Дружина голови ОДА подарувала для озеленення кущі самшиту

Благодійний фонд Людмили Гончарук надав допомогу в озелененні території поблизу собору Преображення Господнього, що розташований в мікрорайоні «Пасічна» міста Івано-Франківська.

«Ми привезли 500 кущів самшиту, які плануємо висадити, і сподіваємося, що вже на свято Трійці кожен, хто відвідає цей собор, отримає радість від прекрасної зеленої території навколо нього», − розповіла Людмила Гончарук, висловивши вдячність за сприяння у здійсненні доброї справи керівництву управління лісового та мисливського господарства в області та громаді обласного центру, представники яких долучилися до акції з озеленення.

Всім, хто вклав свою часточку праці в те, щоб облагородити церковне подвір'я, у свою чергу подякував отець Борис Гобир, митрофорний протопресвітер, парох парафії собору Преображення Господнього.

 «У нас велика територія, яка потребує хорошого ландшафтного озеленення. Тисячі людей, які приходять в неділю до церкви, хотіли би почувати себе комфортніше, затишніше на нашому подвір'ї, − зауважив священнослужитель. − Надіємося, що скоро тут буде багато зелені: дерев, кущів, квітів».

Поспілкувавшись з отцем Борисом Гобиром, представниками місцевої громади та оглянувши територію храму, Людмила Гончарук запевнила, що й надалі по мірі можливостей допомагатиме парафії.

Леся, 30.04.2015 09:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини