Гончарук, як і Порошенко у своєму Великодньому зверненні поговорив про мир

Довгоочікуваного миру, спокою та Божого благословення побажав мешканцям Прикарпаття, взявши участь у святковому богослужінні з нагоди Великодніх свят голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук.

«Воскресіння Христа – це символ духовного відродження, вселенської справедливості та перемоги добра над злом. Це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, – сказав він, помолившись та освятивши великодній кошик разом із дружиною Людмилою та дочкою Валентиною в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську. – Нехай Воскреслий Христос наповняє життя наших краян світлом і радістю, додає наснаги і енергії для добрих справ на благо Української держави!»

Слова подяки у день найвеличнішого християнського свята Олег Гончарук адресував також прикарпатським військовослужбовцям, які з великою самопожертвою, далеко від найрідніших людей, захищають свободу і незалежність нашої країни.

«Здоров’я та витримки Вам! Хай Господь оберігає вас та ваші родини! Вірю, що наша щира молитва принесе на українську землю довгоочікуваний мир, спокій та Боже благословення», – відзначив у своєму привітанні голова облдержадміністрації.

Леся, 12.04.2015 16:48Вибір редакції

Найпопулярніші новини