«Свобода» в Івано-Франківську розпочала серію толок перед Великодніми святами

20 квітня в Івано-Франківську відбулися перші толоки з ініціативи депутатів міської ради від ВО "Свобода". Разом із громадою свободівці активно долучилися до облаштування дитячих майданчиків, прибирання дворів у мікрорайонах міста, наведення ладу в скверах та інших місцях активного відпочинку мешканців обласного центру.

Однією з таких ініціатив стало, зокрема, облаштування дитячого майданчика у дворі на вул. Миколайчука, 16, 18. Саме тут за сприяння депутата міської ради від фракції ВО "Свобода" Оксани Савчук було встановлено дитячу гойдалку. Її, а також уже наявні на майданчику ігрові елементи учасники спільно розфарбували у яскраві кольори. За словами депутата, така спільна праця є важливою.

 "Спільні зусилля, як ніщо інше, спонукає до збереження зробленого. Вже існує практика, що в тих дворах, де облаштування майданчиків відбувалося спільно з мешканцями, встановлені споруди зберігаються довше. А все тому, що громада бачить і на собі відчуває всю вагу зробленого, а тому й ретельніше стежить за тим, щоби праця та зусилля не були зведені нанівець внаслідок вандалізму", – пояснює Оксана Савчук. Працювати разом із депутатом для самої громади було приємно справою. Діти також активно долучилися до заняття та із радістю розфарбували пісочницю та драбинку.

Наводили лад свободівці і у відпочинкових зонах. Так, Наталя Голодюк, Михайло Сеньків та Петро Гавриш спільно з небайдужими навели лад у сквері на вул. Галицькій, 126, 128, 130. Тут депутати пофарбували лавки, побілили дерева та бордюри.

Не менш людно було й у парку на вул. Молодіжній, де спільно із секретарем міськради Миколою Вітенком мешканці прибрали та належним чином облаштували відпочинкову зону.

У мікрорайоні Опришівці свободівець Ігор Максимчук разом із громадою очистили від сміття берег річки Млинівка, почистили та побілили дерева навколо.

Активно долучилися до толоки й жителі будинків 88а та 90, що на вул. Коновальця. Зауважимо, що, якщо 2011 року власноруч організовував тут толоку депутат міськради Олег Капустяк, то вже цього року мешканці окреслених будинків самостійно ініціювали прибирання й разом із депутатом навели лад у власному ж дворі.

З радістю відгукнулися мешканці міста й на пропозицію депутата Романа Харука привести до пуття сквер, що розташований на вул. Витвицького. Спільними зусиллями жителі навколишніх будинків прибрали територію скверу від сміття, належним чином облаштували відпочинкову зону.

Загалом на вихідних в обласному центрі відбулося одразу 9 толок, організованих свободівськими депутатами. Проведення весняних толок у мікрорайонах міста триватиме надалі й завершиться напередодні Великодня.

Леся, 23.04.2013 16:30Вибір редакції

Найпопулярніші новини