Івано-Франківські націоналісти взяли участь в багатотисячній акції протесту «Вставай, Україно!» у Києві

Сотні представників Івано-Франківської обласної та міської організацій ВО "Свобода" виїхали до м. Києва, щоб засвідчити свою рішучу позицію та підтримати акцію протесту "Вставай, Україно" 7 квітня в столиці. Незважаючи на численні зупинки автобусів працівниками ДАІ, націоналістам все ж вдалося дістатися до Києва та приєднатися до представників опозиції у багатотисячному мітингу.

Під гасла "Слава Україні!", "Банду – геть!", "Бог! Україна! Свобода!" прикарпатці пронесли велетенський червоно-чорний прапор, пройшлися колоною до парку ім. Тараса Шевченка та приєдналися до побратимів.

"Єдине, чого боїться влада, – це масовий виступ українців. Нас намагаються залякати за допомогою "Беркута", міліційного і судового пресингу, донецьких ставлеників на підприємствах. Це все тому, що вони бояться народу – нашого масового виступу, нашої боротьби!", – наголосив Андрій Іллєнко, зауваживши, що лише масовий спротив громадськості спроможний дати свої результати.

Гучний сплеск підтримки присутніх викликав виступ лідера ВО "Свобода" Олега Тягнибока.

Він привітав українців з великим святом – Благовіщення, та підкреслив, що недарма така масштабна акція припала саме на цю дату. За словами свободівця, це – знак Божого благословення, "адже ми боремося за майбутнє наших дітей!".

Олег Тягнибок наголосив, що тисячі людей, котрі беруть участь в акціях по всій Україні, є свідченням єднання нації.

"Те, скільки тисяч українців вийшли в Києві на акцію, аби висловити свій протест проти державного заколоту, який кілька днів тому відбувся на Банковій, свідчить, що режим сиплеться, і наше завдання – його підштовхнути!", – відзначив лідер ВО "Свобода".

На завершення свого виступу Олег Тягнибок закликав усіх українців донести правду до своїх домівок, колег, друзів, щоб 18 травня в столиці зібралися вже мільйони українців аби усунути режим Януковича від влади.

Леся, 08.04.2013 14:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини