Складається враження, що дехто із заїжджих акторів хоче легко ввійти в стіни Верховної Ради на патріотичному питанні

На телеканалі НТК відбувся прямий ефір, присвячений мовній ситуації на Прикарпатті.

Христина Стебельська розповіла, що камери «Першого національного телеканалу» постійно були біля Українського Дому для того, щоб показати, як розгортається громадський спротив, голодування, солідарність українців різних регіонів.

«Я побачила звичайну картину: наші депутати йдучи за ріг чіпають собі ці білі стрічки, на яких пише «Голодую», виходять між голодувальників саме в той час, коли з’являються телевізійники, перед усім народом України кажуть кілька гарних гасел і потім зникають. Прості люди - бібліотекарі, вчителі, студенти - голодували там постійно. А народні депутати, які би мали бути лідерами того змагання, не створили ніякої підтримки для них», -  розповідає вона.

Сьогодні головного редактора Першого національного дивують акції Олеся Донія, який використавши мовну ситуацію в Україні, грає тільки на цьому.

«Під отим смаком мови починаються передвиборчі агітації, створюються комітети. Я не розумію: кого тут агітувати? Ми - переконані українці! Складається враження, що дехто із заїжджих акторів хоче легко ввійти в стіни Верховної Ради на патріотичному питанні, яке є дуже сентиментальним для галичан», - стверджує Христина Стебельська.

 «Маніпулювати емоціями людей не варто, бо питання мови в Галичині - це не те питання, яким треба роз’єднувати. Питання мови - це солідаритет. Дві третини українців визнали українську мову державною. А дехто з політиків, а саме Олесь Доній , під прикриттям Комітету готує собі у Коломиї плацдарм, де і без того всі переконані у правдивості захисту української мови. До того ж, цей комітет не є  юридично узаконеним», - висловила свою думку з приводу активної діяльності Комітету української мови у Коломиї гість студії.

 «Я проти дволичності, нечесних виборчих технологій та маніпуляції людиною заради досягнення своєї політичної успішності», - запевняє Христина Стебельська.

Леся, 13.09.2012 08:40Вибір редакції

Найпопулярніші новини