Куди подіти зайву рекламну продукцію? Віддати першачкам

Перше вересня перетворилося на своєрідний агітаційний майданчик для кандидатів в народні депутати і їх політичних сил. Таким шансом скористалися депутати по всій Україні, і Івано-Франківськ не став винятком. Найбільш виділився на День знань кандидат Олександр Шевченко. Його представники побували на лінійках мінімум у трьох школах (18, 24 і 22).

Перше, що впадало в очі, представники Шевченка були не зовсім підготовлені до виступу – свої привітання читали з папірців. Потім вони запропонували усім батькам записатися на безкоштовну екскурсію на «Буковель» (екскурсія проходить таким чином: Шевченко дійсно надає безкоштовні автобуси, для поїздки на «Буковель» і назад, далі проходить екскурсія по «Буковелю», потім зустріч із Шевченком, дітям до 12 років видають по одному талону на безкоштовне відвідування будь-якого дитячого атракціону).

Окрім того, представники Шевченка завітали на лінійку не з порожніми руками, а першачкам щось подарували у коробках, вчителі навіть подумали, що то якась техніка. Насправді виявилось, що у коробках знаходяться подарункові пакети. У кожному пакеті були кілька кулькових ручок із логотипом «Буковеля» (у початкових класах діти пишуть виключно чорнильними ручками), рекламна брошурка «Буковеля» та прозора кружка із ялинками і логотипом, дуже схожа на пивну (на маленьке пиво).

У 24 школі кружки замінили на розмальовки, першачки так само отримали рекламний буклет «Буковеля» і по одній рекламній кульковій ручці.

Леся, 03.09.2012 11:14Вибір редакції

Найпопулярніші новини