Ймовірно, Аваков вирішив покласти край суддівському безчинству – журналіст

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Конфлікт між головою МВС Арсеном Аваковим та суддівською системою можна розглядати з різних ракурсів. В даній ситуації прослідковується певний елемент анархізму – як не як, наяву відмова виконання службових обов’язків.

Та більше схоже на те, що міністр внутрішніх справ вирішив покласти край суддівському «беспрєдєлу» в досить радикальний спосіб. Можливо, вирішив віддячити за приниження власного сина, яке той переніс за час перебування на лаві підсудних в розгляді кримінальної справи з «рюкзаками для нацгвардійців».

Судова система України нині корумпована, що, у свою чергу дискредитує її як одну з самих недолугих в світі. Доказом цього слугують останні події – коли суддя Шевченківського суду відпускає з-під варти «стрільця», котрий поранив бійця Національної гвардії при виконанні обов’язків – охорони суду від юрби радикалів. Які мотиви керували тим суддею при прийнятті рішення, важко зрозуміти – чи це була банальна жалість, чи боязнь за своє життя чи мав місце підкуп…

В деяких країнах використання зброї проти поліцейських підлягає суворому покаранню – мови про те, щоб випустити винних з-під варти йти не може. Нерідко, замах на життя правоохоронця «вмикає команду «фас» - зловмисник перетворюється на персону, від котрої відвертається суспільство – інакше кажучи, він стає ізгоєм, якому не кожен, навіть в кримінальному світі, наважиться дати притулок».

Леся, 20.02.2018 09:50Вибір редакції

Найпопулярніші новини