9 березня, Неділя
20:57

Солдат без унітаза

0
Дев´яносто сімей військовослужбовців не можуть оселитися в квартирах, збудованих на гроші Міністерства оборони.
20:56

"Рок-Кобзар" на вірші Тараса Шевченка

0
Для більшості українців знайомство з творчістю Тараса Шевченка починається зі школи. І часто там воно й закінчується. Однак, впродовж останніх років все частіше можна почути Шевченкові вірші, покладені на музику, під гучну рок-музику чи ж танцювальні мотиви – у нічних клубах та молодіжних фестивалях.
7 березня, П’ятниця
23:13

Апетитна Поляниця, або Як сільради стають гравцями на ринку землі

0
Нещодавно депутати Івано-Франківської обласної ради погодили новий проект землеустрою курортного села Поляниця, ввівши в його межі додаткових 650 гектарів. Мотивацією такого кроку став новий генеральний план розвитку села, який потребує і нового проекту землеустрою.
23:13

Шевченко і його жінки

0
Тарас Шевченко писав замітки до газет про 16-річну актрисочку, з якою хотів одружитися, а закоханій у нього княжні подарував свій автопортрет.
23:12

В „Оріани” — новий керівник

0
Ним, згідно із рішенням Вищого Господарського Суду, став Валерій Рибачук. І він прогнозує: ”Оріана” ще має перспективи.
23:12

Як придбати ділянку під будівництво котеджу

0
Придбання ділянки для будівництва власного будинку - завдання не з легких. Ураховувати потрібно не тільки його ландшафтні характеристики, але й технічні, а також віддаленість від міста, оточення та багато чого іншого. Та й з юридичної точки зору "підводних рифів" тут більше, ніж при покупці квартири.
23:12

"Чи будуть перевибори Івано-Франківської міської ради та міського голови?" (Експерт-опитування)

0
26 лютого міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус заявив, що у на наступну чергову сесію Івано-Франківської міської ради в зв’язку із недієздатністю міської ради і небажанням працювати на благо громади ставитиме питання про дострокове припинення повноважень Івано-Франківської ради та повноважень міського голови. У зв’язку з цим газета "Репортер" звернулася до місцевих політиків — потенційних учасників дострокових виборів із запитаннями...
23:11

Чи будуть мити кістки померлим у Підпечарах?

0
У Греції існує ціла процедура поховання людей. Все починається з того, що людину ховають в могилу, так як і у нас. Через три роки тіло померлого, яке вже за той час мало б зігнити, викопують, а кістки збирають, перемивають та кроплять парфумованою водою. Потім їх складають у целофанову торбинку та закладають у стіну на краю цвинтаря. Кістки бідних людей, сім’ї яких не мають можливості оплатити цю процедуру, скидають у спільну, по-нашому «братську», могилу. Все це робиться через те, що не вистачає землі для поховання. Хто б подумав, що й в Україні — багатій на землю державі, можуть тишком смішком теж говорити про переймання такого досвіду.
23:10

Бізнес жеребкування, або "БИЧ" нашого суспільства

0
«Пане-пане, дай пару копійок», — мабуть, кожен мешканець Івано-Франківська знає колоритного діда, який часто стоїть на стометрівці і чіпляється до людей…
23:10

Відгуділи Ґринджоли

0
Є таке миле серцю кожного українця слово – Карпати. І мабуть тому зі словом зима одразу згадуються лижі, сноуборди та ковзани. А одним з найвідоміших курортів є с-ще Славське, Львівська область. Саме тут 22 -24 лютого відбувся фестиваль «Гринджоли», вперше організований туроператором «Карпати. Туризм. Відпочинок».


Вибір редакції