Тихо все повирішувати уже не вийде – політолог про відстороненого патрульного

Тихо вирішити справу із франківським патрульним Леонідом Гончаруком, якого колишній міліціонер Михайло Ільницький звинувачує у тому, що він йому начебто зламав мізинець, уже не вийде. Про це у Фейсбуці пише політолог Кирило Сазонов.

«Напевно, багато пояснить той факт, що сам водій колишній полковник поліції, а брат у нього і зараз працює в прокуратурі. Ну, всі знають такі впливові сім'ї. На їх фоні простий патрульний, звичайно, просто жертва. Розчавлять і не помітять. Подумаєш, нова поліція - тут стара з прокуратурою, та й в судах, напевно, є зв'язку. Але з іншого боку - громадську думку ніхто не відміняв. 2017 рік це не 2013. Арсен Аваков і Юрій Луценко вже в курсі, так що "тихо повирішувати і покарати зарвавшогося патрульного" не вийде», - написав політолог.

Нагадаємо, суд відсторонив Гончарука від роботи за те, що він начебто зламав мізинець колишньому міліціонеру Михайлу Ільницькому. На думку народного депутата Борислава Берези таким чином прокуратура «передала привіт» патрульним і застерегла від затримання їх працівників.

В суді в свою чергу заявили, рішення у справі Гончарука було прийнято без будь-яких порушень. Суддя не ставав на сторону ні однієї із сторін.

Окрім того, голова МВС Арасен Аваков відзначив, що генпрокурор Юрій Луценко, відреагує на справу франківського патрульного. Також міністр повідомив, що має намір нагородити відстороненого від роботи Гончарука за те, що він врятував життя самогубці.

Відзначив, що у діях патрульного не було умисного перевищення влади і  голова ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.


Леся, 23.10.2017 08:29Вибір редакції

Найпопулярніші новини