Громадська рада ЄРЦ обрала собі голову

Відбулося чергове засідання громадської ради ЄРЦ. Будинкові активісти заслуховували звіти виробничих підрозділів підприємства. Також рішенням ради було обрано голову – Шевчука Володимира Степановича, будинкового голову з вул. Хіміків.

Під час засідання члени громадської ради заслухали інформацію щодо житлового фонду, що перебуває в управлінні КП «ЄРЦ». Також зі звітом про розгляд справ судами загальної юрисдикції, стороною проваджень яких виступало підприємство, виступив провідний юрист ЄРУ Михайло Жиляк.

З інформацією про новації від ЄРЦ виступив начальник юридичного відділу Олександр Качанко. Зокрема, мова йшла про нове рішення міської ради «Про затвердження Правил руху та стоянки транспорту у житлових зонах». Також було презентовано проект «Про оренду приміщень, що є об'єктом спільної власності мешканців будинку».

Громадська рада обговорила і ряд повсякденних питань роботи комунального підприємства і його підрядних організацій.

Для довідки: Громадська рада - консультативно-дорадчий орган, створений при «Єдиному розрахунковому центрі» восени 2012-го року. Головним завданням ради є допомога муніципальному управителю в ухваленні ключових рішень.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Леся, 08.04.2014 08:09Вибір редакції

Найпопулярніші новини