З нагоди 71-ї річниці УПА пройшов концерт тріо священиків «Новий час»

В Івано-Франківську пройшов концерт тріо священиків УГКЦ з новою концертною програмою «Бог і Україна». Захід приурочили до відзначення 71-ї річниці створення УПА.

Отці Роман Назаркевич, Мирослав Ковальчук та Василь Когут, які входять до складу тріо, дарували свою творчість громаді, яка зібралися в залі. Священики виконали пісні на патріотичну та духовну тематику, адже ці дві складові йдуть в унісон впродовж людського життя. Виконавці закликали слухачів сприймати світ не тільки візуально, але й духовно, пропускаючи через серце. Зі сцени звучали як вже відомі твори, так і зовсім нові пісні. Учасники колективу вважають своїм обов'язком сіяти в душах людей не лише духовні, а й патріотичні почуття, вести просвітницьку роботу.

Народний депутат України від фракції ВО «Свобода» Руслан Марцінків наголосив, що даний колектив справді володіє духовним магнетизмом, а пісні у їх виконанні здатні торкнутися душі кожного слухача, тому вже тривалий час підтримує підтримує концертну діяльність тріо.

"Сьогодні ми напередодні величного свята – Покрови. Але в цей день українці святкують ще одну важливу дату в історії свого народу – створення УПА. Тому ми запросили тріо священиків «Новий час», яке співпрацює з ВО «Свобода», аби відзначити ці свята. Пісні у виконанні колективу пронизані духом християнства, українства і духом патріотичним. Адже, беззаперечно, Бог і Україна – це ті складові, що об’єднають нашу націю. І сьогодні нам дуже потрібно збагачуватись духовно та міцніти патріотично», - наголосив свободівець Руслан Марцінків.

Керівник тріо священиків о. Роман Назаркевич стверджує, що пісня для українців завжди була і буде виявом душевного стану, голосом серця: «Українці співали і співають завжди: у радості, в горі, біді. Тому ми вже 9 років їздимо по Україні та світу і несемо духовну пісню».  

Леся, 14.10.2013 09:41Вибір редакції

Найпопулярніші новини