Тушка Купчак разом з комуністами і регіоналами просить Сейм визнати УПА винними в геноциді поляків

Нардеп-"тушка" з Прикарпаття Володимир Купчак підписав звернення комуністів і регіоналів до Сейму Республіки Польща з закликом визнати Волинську трагедію геноцидом, в якому винна Українська повстанська армія. Під звернення підписалися 148 обранців. 

"Просимо вас, депутатів Сейму Республіки Польща, підтримати рішення сенату, визнати Волинську різанину ОУН-УПА геноцидом щодо польського населення і засудити злочинні діяння українських націоналістів", - наголошується в документі. На переконання нардепів, які підписалися під листом, різна трактовка Волинського злочину "забиває клин між двома країнами".
"Розвиток зміцнення українсько-польської дружби неможливий, якщо віддати забуттю пам'ять сотень тисяч ні в чому неповинних громадян – білорусів, поляків, євреїв, циган, росіян, українців, всіх тих, хто загинув у Волинській різанині", - відзначається у зверненні.
Нардепи вважають своєчасною ініціативу поляків із цього питання і наголошують, що через ксенофобські й неонацистські настрої українці не мають змоги дізнатися правду про Волинську трагедію.
"В Україні ростуть ксенофобські, антисемітські та неонацистські настрої. Їх представники вже сьогодні є у Верховній Раді України. Вони активно використовують парламентську трибуну для пропаганди цих поглядів. Усе це – результат того, що народ України не знає правди про ті страшні події", - переконані підписанти, пише ГК.

"Прогнутись перед будь-ким в боротьбі з українським народом - це роль і доля п'ятої колони,так званих малоросів. Шокує аналіз прізвищ підписантів, де поряд з відомими українофобами Колісніченком, Лєвченком та іншими присутні колись респектабельні Кінах, Кузьмук, Стоян. Але що вражає - це присутність прізвища і підпису В. Купчака, тушки з БЮТу, мого земляка з Тисменицького виборчого округу. Його виборцям і не уявлялось, що лише через півроку після обрання цей тип звинуватить УПА в геноциді поляків. Толерування цього мерзотника обласною радою, як і певною частиною громадськості далі неприпустиме. Йому не місце на Прикарпатті і у Верховній Раді", - зазначив у спільноті "Галицького кореспонента" у Фейсбук колишній народний депутат Євген Гірник.


Леся, 05.07.2013 19:13Вибір редакції

Найпопулярніші новини