Олександр Сич: "Демарш Партії регіонів свідчить про те, що вона є антиукраїнською і проросійською політичною силою"

Нинішній крок фракції ВО "Свобода" у парламенті щодо розміщення стягу та вітального плаката до Дня створення УПА – це декларація нашого наміру виконувати передвиборчу програму ВО "Свобода" – "Програму захисту українців", в якій зазначено, що ми боротимемося за визнання вояків ОУН-УПА на державному рівні. 

Про це 11 жовтня 2013 року повідомив народний депутат від ВО "Свобода" Олександр Сич під час брифінгу у Верховній Раді України.

Свободівець зазначив, що Українська Повстанська Армія боролася за Українську державу під знаменами: червоно-чорним – знамено ОУН, і під знаменом Української держави, які нині розміщено у Верховній Раді – в ложі, де розмістилася фракція ВО "Свобода".

"УПА боролася до 1961 року, і можна уявити, яка це була затяжна боротьба. Останній бій останнього підрозділу УПА відбувся 1961 року на Тернопільщині. Ми переконані, що сучасна національна українська держава не може бути повноцінною і себе зреалізувати, якщо вона не буде базуватися на тих прагненнях і тій боротьбі, яку вели українці за її відновлення. Кожна держава в Європі є національною і кожна поставала чи природнім шляхом без боротьби чи з боротьбою. Багато держав боролися так, як і ми, за те, щоби мати право на свою державу", – зазначив свободівець. "Нинішній демарш Партії регіонів свідчить про те, що вона є антиукраїнською і проросійською політичною силою.

Скільки би не заявляли "регіонали" про те, що вони намагаються розбудовувати незалежну Українську державу, але нинішні їхні дії разом із комуністами свідчать, що очільники ПР і членство їхньої партії виховані в традиціях російської культури і мають проросійську ментальність. Їхні дії спрямовані на підтримку російського в Україні, зокрема і на розбудову в Європі ще однієї російської держави на українській території", – підсумував Олександр Сич.

Нагадаємо, у відповідь на розміщення у сесійній залі парламенту червоно-чорного стягу УПА фракція Партії регіонів за вказівкою Чечетова покинула зал засідань.

Леся, 11.10.2013 13:29Вибір редакції

Найпопулярніші новини