Секретар Івано-Франківської міськради назвав журналіста олігофреном?

Секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко вважає олігофренами журналістів, які дозволяються собі критикувати його діяльність та іронізувати з його вчинків та слів.

Принаймні такі висновки напрошуються з відповіді чиновника на публікацію у газеті «Вікна» «Влада Івано-Франківська проти оприлюднення мобільних депутатів. У Калуші телефони — на офіційному сайті», яку журналіст вказаного видання і відомий громадський діяч Ігор Ткач перепоширив у себе на сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». В публікації йдеться про відмову М.Вітенка надати співробітникам міліції дані про номери мобільних телефонів, а також фотознімки депутатів міської ради начебто на підставі Закону «Про захист персональних даних», про що сам секретар міськради повідомив у вівторок на оперативній нараді у заступника Івано-Франківського міського голови М.Вереса. (БРІЗтакож писав про це у матеріалі «Депутати міськради бояться «прослушки» і ворожби?»)

Поширюючи статтю у «Фейсбуку» І.Ткач додав до посту фото агітаційної передвиборчої листівки самого М.Вітенка (коли той тільки-но балотувався до міської ради на виборах 2010 року), яка містила і номери його телефонів, і фотографію майбутнього депутата. Зіронізувавши, що мовляв, після такого вказані вище заяви нагадують «амнезію із яскраво вираженим параноїдальним синдромом».

«Ігоре, а є ще така хвороба - олігофренія, яка не дає можливості з понять робити судження, а з них - умовиводи. – цілком серйозно відповів М.Вітенко, - Відносно мого номеру мобільного, то він висить також на моєму сайті , він не змінювався і це мій вибір. А от розпоряджатися телефонами інших депутатів без іхньої на те попередньої згоди я точно не можу».

Очевидно, що оте «олігофренія» стосувалося особисто І.Ткача та усіх, хто поділяє його думку щодо слів секретаря міськради.

Сам І.Ткач вбачає у словах М.Вітенка образу і запропонував номінувати чиновника головного представницького органу міста Івано-Франківська на звання ворога прикарпатських мас-медіа.

«Нетримання» - тільки таке можна сказати про секретаря Івано-Франківської міськради, звичайне хамло із нетрів у костюмчику... - висловив свою думку на сторінці у «Фейсбуку», - Про якусь іронію чи критику до влади не чули. Хто як не вони? Запрошую номінувати».

Леся, 02.08.2013 10:00Вибір редакції