Громадський репортер: у будинку, де проживає Марцінків і працює приймальня «Свободи», вимикають воду

На адресу «Малакави» надійшов лист, в якому говориться про те, що у будинку, де проживає свободівець Руслан Марцінків, вимикають воду. Люди обурені, оскільки вважають, що вони стали заручниками політичних «розбором».

«Комунальний Водоканал Івано-Франківська перекриє воду у будинку на Північному Бульварі 5б. Саме в цьому будинку проживає нардеп-свободівець Руслан Марцінків, проводить прийом громадян нардеп-свободівець Олександр Сич та розміщується офіс обласної партії "Свобода".  Чому через корупційні розбірки в середині "Свободи" мають страждати прості люди?», - пише читач «Малакави».

Нагадуємо, «Малакава» запроваджує нову рубрику «Громадський репортер». Абсолютно кожен читач «Малакави» може стати її учасником, написавши, на адресу редакції editor@malakava.com свого листа. В ньому можна розповісти про проблеми, з якими стикаються мешканці міста чи області, чи навпаки, про досягнення та здобутки. Можна розповісти про конкурси чи про цікаві події, які відбуваються в місті, області чи Україні. Надсилати можна не лише тестові файли, а і фотографії. Ми раді будемо висвітлити всі події, які цікавлять наших читачів, і якщо буде потрібна допомога нашої редакції у вирішенні якихось проблем, то ми зробимо все можливе для того, щоби надати її.

Леся, 13.06.2013 09:52Вибір редакції

Найпопулярніші новини