Прикарпатці охоронятимуть Президента

Ще 98 молодих прикарпатців поповнили ряди захисників Батьківщини. В основному хлопці служитимуть у внутрішніх та сухопутних військах у Львівському, Одеському та Мукачівському військових гарнізонах. А 15 прикарпатських новобранців проходитимуть службу у елітній частині – окремому Київському полку Президента України, або, як його називають у народі, «Президентському полку». Завдання у цього підрозділу найрізноманітніші: від охорони Президента – до почесної варти. Тому і відбирають туди юнаків за особливим критерієм.

  Заступник командира батальйону почесної варти майор Олексій Почтар приїжджає до Івано-Франківської області  для відбору кандидатів у свій підрозділ уже п’ять років поспіль.

Відбір до нашої частини майже як у космонавти, – з усмішкою розповідає майор Олексій Почтар. – Ми суворо дотримуємося наступних вимог: кандидат на службу має бути не нижчий 1,82 метра зросту, має мати привабливе обличчя та спортивну статуру. Крім цього, він має бути з повноцінної родини, не мати приводів до міліції, травм, шрамів та татуювань. При відборі хлопці проходять низку спеціальних психологічних тестів.

За словами офіцера, прикарпатські юнаки добре себе зарекомендували під час всієї служби у «Президентському полку». Вони чесні і сумлінні, дуже відповідальні, вірять у Бога, тож намагаються дотримуватись законів і норм біблійної моралі.

Можливо, це прозвучить дивно для сучасної молоді, але найважчим покаранням для прикарпатців є дзвінок або лист до батьків з негативною характеристикою, – зазначив майор Олексій Почтар. – Бо вони виховані так, що слово батька є для них законом, і посоромити честь свого прізвища вони не мають права.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України. 

Леся, 18.04.2013 16:52Вибір редакції

Найпопулярніші новини