Розпочалась призовна кампанія «Весна 2012»

З початком квітня в Україні стартувала чергова призовна кампанія «Весна 2012». Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України в квітні-травні цього року стануть призовниками 610 прикарпатців. До Збройних Сил України буде призвано 450 юнаків, до Внутрішніх військ – 120 хлопців, а 40 призовників проходитимуть службу у структурах Держспецтрансслужби.

До речі, найбільша кількість призовників цього разу буде з Львівської та Донецької областей – 1200 та 1300 осіб відповідно. Причому до Внутрішніх військ більше скеровуватимуть хлопців зі сходу України – 350 осіб, а львів’яни в основному поповнять лави захисників Батьківщини, одягнувши однострої солдатів та матросів Збройних Сил України – 1005 юнаків.

Загалом за час кампанії «Весна 2012» буде призвано 21400 громадян України. Сума коштів, необхідних для підготовки та проведення призову на строкову військову службу з розрахунку на одного призовника становить 93 гривні 13 копійок. Зокрема, обсяг фінансових видатків по Івано-Франківській області становитиме 56809,3 гривень.

Працівники Івано-Франківського обласного військового комісаріату нагадують усім чоловікам призовного віку, що, відповідно до Закону України «Про військову службу та військовий обов’язок», навіть відсутність повістки не звільняє громадянина нашої держави від виконання свого конституційного обов’язку. А заступник військового прокурора Івано-Франківського гарнізону майор юстиції Андрій Величко застерігає всіх призовників від бажання ухилитись, адже відповідно до законодавства та 335 статті Кримінального Кодексу України «втікачі» від призову отримують кримінальну судимість і строк ув’язнення до двох років.

 

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. 

Леся, 04.04.2012 08:24Вибір редакції

Найпопулярніші новини