При спробі отримання хабара в розмірі 1000 доларів США було затримано працівника одного з об’єднаних військових комісаріатів

При спробі отримання хабара в розмірі 1000 доларів США було затримано працівника одного з об’єднаних військових комісаріатів Івано-Франківської області.

«За нашими даними, до посадової особи звернувся громадянин, який запропонував грошову винагороду за звільнення від військової служби та видачу військового квитка своєму родичу, – розповів військовий прокурор Івано-Франківського гарнізону майор юстиції Віталій Вдовитченко. – Відразу після отримання грошей працівника військкомату було затримано. І зараз він знаходиться в камері попередньо затриманих слідчого ізолятору».

Проти посадової особи було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 368, частина 3 Кримінального Кодексу України. Тепер за «бажання піти назустріч» посадовець може отримати від восьми до дванадцяти років ув’язнення, з конфіскацією майна та позбавленням права займати керівні посади в державних органах.

Працівники військової прокуратури ще раз нагадують і застерігають усіх охочих отримати гроші незаконним шляхом не робити цього. Адже рано чи пізно це закінчиться в’язницею, незалежно від військових звань та займаних посад.

Заступник Івано-Франківського військового прокурора майор юстиції Андрій Величко. 

Леся, 20.02.2012 11:22Фоторепортажі