Справедливість сьогодні взяла гору

Апеляційний суд  Івано-Франківської області сьгодні, після переконливих та змістовних доказів представників позивача, в тому числі Анатолія Дроня, постановив скасувати постанову  Івано-Франківського  міського суду від  06.12.2011 року  про залишення  без задоволення скарги голови обласної ради О. Сича за дорученням сесії Івано-Франківської обласної ради від 16.09.2011 року на постанову старшого слідчого прокуратури м. Івано-Франківська Попадюка В. О. від 28.10.2010 року про відмову в порушенні кримінальної справи щодо голови Івано-Франківської обласної виборчої комісії Пилип’юка О. М., директора ТзОВ “Кубекс” Стецької О. П., технічного директора ТзОВ “Кубекс”           Паламара С. Б., директора ПП “Мастак” Кубаєвича М. Д., приватного підприємця Овчара Ю. О. на підставі статті 6 пункту 2 Кримінально-процесуального кодексу України за відсутності в їх діях ознак складу злочину, передбаченого статтею 158 частиною 1 Кримінального кодексу України та направити на новий розгляд в Івано-Франківський міський суд в іншому складі, оскільки не враховані факти викладі у скарзі голови обласної ради О. Сича за дорученням сесії Івано-Франківської обласної ради про скасування постанови старшого слідчого прокуратури    м. Івано-Франківська від 28.10.2010 року про відмову в порушенні кримінальної справи.

Нагадаємо, що вище перелічені особи причетні до виготовлення зайвих 111 741 виборчих бюлетенів  для голосування на виборах депутатів до Івано-Франківської обласної ради в багатомандатному виборчому окрузі в 2010 році в та надлишкових 102 216 бюлетенів в одномандатних мажоритарних округах.

На думку депутата Івано-Франківської обласної ради Степана Волковецького, суду нарешті вдалося справедливо в усьому розібратися.

«Колегія Апеляційного суду ґрунтовно підійшла до розгляду досить резонансної справи, адже слідчі прокуратури розглянули її поверхнево та заангажовано, адже навіть на судовому засіданні пролунав висновок, що прокуратура виконує роль адвоката, замість того, щоб в усьому розібратися», - вважає Степан Волковецький.

Леся, 26.01.2012 15:06Вибір редакції

Найпопулярніші новини