Прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно івано-франківця, який у новорічну ніч виїхав на пішохідну зону біля ялинки

Прокуратура кваліфікує дії 21-річного водія за ч.3 ст. 296 Кримінального кодексу України (Вчинення хуліганських дій, які супроводжувались особливою зухвалістю та пов’язані з опором представникові влади під час  виконання свої обов’язків). Крім того, органи досудового слідства інкримінують водієві порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження.

Нагадаємо, водій не реагував на законну вимогу працівників міліції припинити грубе порушення громадського порядку та вийти з автомобіля, який виїхав на пішохідну зону. Як з’ясувалось згодом, він був у стані алкогольного сп’яніння та, незважаючи на велику кількість людей, почав умисно їхати по так званій «стометрівці». Працівник міліції, який намагався забрати у нього ключі, теж постраждав, оскільки автомобіль протягнув його за собою майже 50 метрів. Також, від удару машини двоє відпочиваючих отримали тяжкі тілесні ушкодження.

На підготовчому судовому засіданні  захисником обвинуваченого було заявлено клопотання про зміну запобіжного заходу щодо останнього.  Однак прокурор заперечив проти звільнення затриманого з-під варти та обрання для нього  більш м’якого запобіжного заходу, оскільки наявні  докази свідчать про вчинення водієм кримінального правопорушення, за яке передбачено покарання до 8 років позбавлення волі. Окрім цього, обвинувачений може перешкоджати судовому розгляду. Зокрема переховуватися від суду, незаконно впливати на потерпілих та свідків або перешкоджати судовому слідству іншим чином.

Перший судовий розгляд призначено на  10 квітня 2013 року.

Леся, 04.04.2013 12:35