День Збройних Сил України – свято для всіх, хто захищав і захищає Україну

В урочистому залі Івано-Франківської обласної філармонії сьогодні опівдні був аншлаг: тут відзначали День Збройних Сил України. Вільних місць не можна було помітити  ні в партері, ні на балконах. Офіцери та генерали, солдати та прапорщики, вихованці Прикарпатського військово-спортивного ліцею прийшли на ці урочистості. Разом з діючими і майбутніми захисниками Батьківщини розділити радість свята прийшли ветерани не лише Збройних Сил України і колишнього СРСР,  але й визвольних змагань. Бо як би не трактували історію політики, Батьківщина у нас одна – Україна. 

Першими привітали всіх присутніх представники Івано-Франківської ОДА, разом з теплими словами вони вручили ветеранам та діючим офіцерам грамоти та відзнаки від голови ОДА. Також чимало подарунків у вигляді грамот і заохочень отримали захисники Вітчизни і від Івано-Франківського міськвиконкому. Не з порожніми руками прийшли й представники управління ветеранської організації 38-ї армії. Своїми грамотами та грошовими преміями вони нагородили  кілька десятків військовослужбовців. Крім цього, привітати  захисників Батьківщини з їх професійним святом прийшли представники Міністерства внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України. 

 Після офіційної частини урочистостей з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України присутні насолодилися святковим гала-концертом. Заслужені артисти і співаки Прикарпаття, знані аматорські колективи і навіть зовсім юні дарування вітали присутніх своїми співами і танцями. Підполковник Тарас Грень.
Західний регіональний медіа-центр
Міністерства оборони України.
   

Леся, 06.12.2012 12:06Вибір редакції

Найпопулярніші новини