Військові вивчають англійську

 У 114-й Івано-Франківській бригаді тактичної авіації розпочались річні курси з мовної підготовки для особового складу цієї частини. Ці курси покликані підняти на якісно вищий рівень знання з англійської мови серед офіцерів та солдатів військової служби за контрактом.

  - За наказом Міністра оборони України до нашого штату було введено ще трьох спеціалістів-мовників, - розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира бригади з виховної роботи майор Олександр Володарчук. – На конкурсній основі ми взяли на посаду людей, які не просто мають практику спілкування англійською та відповідну освіту, але й мають навички викладацької діяльності.

  Загалом всі військовослужбовці частини поділені на кілька груп. Заняття відбуваються у зручний час, який виділено таким чином, щоб не відривати людей від виконання ними основних службових завдань.

  - Під час попередніх співбесід з нашими майбутніми слухачами, на наш подив виявилось, що офіцери та контрактники мають дуже великий потяг до вивчення англійської мови, – розповіла викладач курсів Наталка Пирожик.- Шкільні програми вже забулись, а багато хто взагалі вчив французьку чи німецьку. Однак ми вважаємо, що за рік зможемо навчити військовослужбовців розуміти і розмовляти англійською.

   Потрібно зазначити, що викладачі дещо вдосконалили запропонований Міністерством оборони України курс навчань. Поряд з загальними темами, такими, як, скажімо, шоппінг чи прогулянка містом, вони ввели низку додаткових тем на суто військову спеціалізацію. Так, військових навчать розрізняти військові звання, пояснять мовну специфіку в арміях англомовних країн.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України. 

Леся, 09.11.2012 15:20Вибір редакції

Найпопулярніші новини