Впродовж трьох днів пластуни навчались основ скелелазіння

Цих вихідних, з 28 по 20 вересня вже вшосте пластуни з Івано-Франківська та Стрия організовували осінній семінар-вишкіл з основ скелелазіння «Каменяр». Впродовж трьох днів скелі Довбуша зібрали навколо себе скаутів з різних куточків України.           

Метою цього заходу, окрім популяризації здорового способу життя, було надати можливість учасникам відчути себе справжніми скелелазами, адже вони мали змогу подалати ті скельні маршрути, на яких тренеруються професійні спортсмени.

Назва вишколу "Каменяр" походить від відомого вірша Івана Франка, адже цей захід традиційно проводять члени Івано-Франківського Пласту. У семінарі взяли участь близько 20 учасників, серед яких були пластуни зі Львову, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька, Стрия, Коломиї, Надвірної  та ін.

 В останній день вишколу учасники мали змогу позмагатися між собою на найлегшому маршруті і показати, що вони навчились протягом семінару, а також пройти невеликий маршрут без страхування та випробувати себе на новому виді спорту – слеклайн. Найшвидшим і найвправнішим виявився пластун з Івано-Франківська – Роман Добровольський.

Як зазначила комендантка вишколу «Каменяр» Галина Стрипа: «Одною з головних засад Пласту – є здоровий спосіб життя, але в нашому розумінні це не лише відсутність шкідливих звичок, але й заняття спортом. Нашою ідеєю було урізноманітнити дозвілля дітей і навчити їх чогось іншого та нового, ніж вони можуть спробувати в місті чи на уроках фізкультури. І поруч з навчанням ми даруємо їм такі емоцій, яких вони ніколи б не відчули у повсякденному житті.»

Леся, 03.10.2012 10:40Вибір редакції

Найпопулярніші новини