Пластуни Івано-Франківщини відзначили день народження засновника скаутського руху Бейдена-Пауела

В суботу, 18 лютого, в рамках програми святкування століття Пласту та з нагоди 155 дня народження засновника скаутського руху Роберта Бейдена-Пауела відбулась мандрівка на гору Говерла. Організатором мандрівки виступили Івано-Франківський обласний Пласт та пластовий курінь «Ватага Бурлаків».

 Група, яка здійснювала сходження на найвищу гору України, складалась з 21 пластуна з Івано-Франківська, Стрия, Солотвино та Іваниківки. Підйом розпочалось з навчально-спортивної бази «Заросляк», що знаходиться в смт. Ворохта. Впродовж цілого сходження скаутів супроводжували рятувальники, які забезпечили надійний спуск, так як пластунам довелось долати льодяні відрізки.

 В зв’язку з туманом та сильним вітром скаути змогли піднятись тільки на г. Мала Говерла, так і не побачивши засніжений хребет Чорногори.

 Як зазначив один з організаторів заходу Назар Соколан: “Ми гідно вшанували день народження засновника скаутського руху і тим самим доєдналися до Всесвітньої естафети святкування. ”

 Велику подяку пластуни висловлюють Івано-Франківському пошуково-рятувальному загону, та його керівнику Ковтуну Олегу Ярославовичу, які супроводжували нас під час сходження та забезпечили безпечний спуск.

Леся, 20.02.2012 15:23Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини