Ольга Сікора стверджує, що вона готова до дебатів

«Ніхто з сьогоднішніх кандидатів на дебати не піде», - переконана кандидат в народні депутати від Об’єднаної опозиції Ольга Сікора.

Та все ж, за словами кандидата, заявка подана. А чи відбудуться дебати покаже час.

На прес-конференції Ольга Сікора розповіла, що вона разом із довіреною особою відвідує і відвідає кожен населений пункт свого виборчого округу.  

На даний час разом із довіреною особою Романом Николюком кандидат в народні депутати їздить селами Рогатинщини.

«Ніхто з восьми кандидатів на виборчому окрузі № 85 не їздить на Рогатинщину з агітаційною метою», - повідомляє Ольга Сікора

Кандидат в народні депутати від Об’єднаної опозиції переконана, що твердження про те , що кандидати на виборчому окрузі № 85 технічні не є пустослів’ям. 

А єдиний представник Рогатинщини регіонал Валерій Келестин тільки те й робить, що розкидає грошима, купуючи голоси.

«Депутат Верховної Ради, кандидат в народні депутати не повинен вставляти пластикові вікна та двері, купувати для клубів костюми, це господарські функції. Це не є функцією народного депутата», - вважає кандидат в народні депутати від Об’єднаної опозиції

 Ненормальним, на думку Ольги Сікори, є те коли кандидат хвалиться тим, що він вставляє вікна, він повинен займатися законотворчою діяльністю.

А законодавча діяльність регіонала Валерія Келестина говорить багато про що.

В Верховній раді він підтримав антиукраїнський мовний закон,пенсійну реформу, проголосував за скасування пільг чорнобильцям, афганцям, дітям війни та за ратифікацію угоди між Україною та Російською Федерацією про перебування Чорноморського флоту Росії на території України.

 

Леся, 20.09.2012 14:18Вибір редакції

Найпопулярніші новини