2 квітня, Середа
23:46

Прикарпатські контрактники МТС зможуть ховатися по 9 грн./міс.

0
Оператор мобільного зв´язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ "Мобільні телесистеми" (NYSE: MBT), оголошує про 18-кратне зниження вартості активації послуги «Антивизначник номеру» для контрактних абонентів.
23:46

МТС запускає мобільну версію LiveJournal

0
Оператор мобільного зв´язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), оголошує про запуск на своєму WAP-порталі мобільної версії знаменитого сервісу для блогерів – LiveJournal.
23:46

На Прикарпатті з´явилися машини ДАЇ без спецпозначок та з відеокамерами

0
На дорогах Івано-Франківської області з´явилися машини ДАЇ із вмонтованими відеокамерами та без спеціальних позначок про належність до ДАІ.
23:46

«Інтертелеком» пропонує не платити абонентську плату протягом 12 місяців через початок весни

0
Оператор фіксованого телефонного зв´язку в стандарті CDMA "Інтертелеком" (Одеса) з 1 березня по 10 квітня 2008 року дарує можливість розмовляти протягом 12 місяців без абонентської плати.
23:46

«Київстар» дозволив діджусівцям, які бажають стати його контрактними абонентами, зберігти номер та гроші

0
З 28 лютого діджусівці, які бажають стати контрактними абонентами, зможуть змінити форму обслуговування «Київстар», зберігаючи при цьому свій номер телефону та гроші на рахунку.
23:46

Компанія life:) оголошує про співробітництво з Adobe Systems

0
Оператор мобільного зв’язку life:) оголошує про співробітництво з Adobe Systems, провідним світовим розробником програмного забезпечення, з метою впровадження на українському ринку унікальних рішень з обслуговування абонентів, а також підвищення загальної ефективності робочих процесів всередині компанії.
04:39

У Бахматюка - 200 мільйонів яєць. Екс-заступник «Нафтогаз України» став видним птахівником

0
У одного з найбільших в Україні птахівничих підприємств - черкаської птахофабрики «Перше травня» - з´явився новий власник. Контрольний пакет акцій ВАТ сконцентрував івано-франковській виробник тракторів «АГРОМАШ-ІФ», який входить в сферу впливу колишнього заступника голови правління «Нафтогаз України» Олега Бахматюка.
04:20

Yahoo запустив веб-сайт для жінок

0
31 березня, інтернет-компанія Yahoo офіційно запустила новий веб-сайт Shine (shine.yahoo.com) для прекрасної половини людства.


Вибір редакції

Найпопулярніші новини