Нарешті з’явилась політична воля боротись з рейдерством - нардеп

Президент Володимир Зеленський підписав дуже правильний указ про заходи щодо протидії рейдерству, вважає народний депутат від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

Він вважає, що нарешті з’явилась політична воля боротись з рейдерством.

Указ передбачає розробку і внесення в парламент протягом трьох місяців законопроекту, який посилить гарантії захисту державою речових прав про нерухоме майно.

В цьому указі, пише у Фейсбуці нардеп, він побачив практично всі тези, які пропонував в своїх законопроектах щодо боротьби з рейдерством. Серед них, наприклад, неможливість здійснити реєстрацію без відома власника об’єкту нерухомого майна, створення єдиного електронного реєстру нотаріальних дій чи неможливість здійснити реєстрацію на основі рішення суду, яке відсутнє в ЄРДР та здійснення реєстрації виключно після отримання відповідного судового рішення, достовірність якого засвідчена кваліфікованим електронним підписом.

«Я особисто провів чотири засідання антикорупційного підкомітету, на яких розглядались конкретні факти незаконного заволодіння нерухомим майном. До мене звертались люди, яких фактично пограбували, і які були змушені боротися з несправедливістю і цією системою. Дуже сподіваюсь, що таких випадків тепер буде значно менше», - відзначив нардеп.

Леся, 24.07.2019 08:32