Нардеп, який збирається в президенти, заявив, що сьогодні повернути Донбас неможливо

Сьогодні повернення Донбасу неможливе, адже владі не довіряють ні українці, ні міжнародні партнери, про це заявив народний депутат від Прикарпаття Юрій Дерев’янко. При цьому він запропонував свій план повернення окупованих територій.

«Після обрання нової влади, яка матиме довіру всередині країни та на міжнародному рівні, я пропонуватиму сторонам Будапештського меморандуму (крім Росії - країни агресора), а також країнам які запровадили проти агресора санкції, сформувати фінансовий план відновлення окупованих та зруйнованих територій в Україні, адміністрування якого передати тимчасовій міжнародній адміністрації», - заявив нардеп.

За його словами, США та країни ЄС сьогодні несуть величезні збитки через санкції проти РФ, тому вони будуть зацікавлені в створенні такої адміністрації.

«Військова міжнародна місія під егідою ООН забезпечуватиме контроль над зовнішнім кордоном між Україною і агресором, а також утримання лінії зіткнення. Поліцейська місія відповідатиме за безпеку і правопорядок на окупованих територіях. Ця Тимчасова Міжнародна Адміністрація працюватиме за міжнародними стандартами з дотримання прав людини і через 3-4 роки після відновлення територій тут будуть проведені місцеві вибори», - відзначив нардеп.

На його думку, після цього ці території повноцінно повернуться до України.

Леся, 23.07.2018 19:27Вибір редакції