Депутати райради зайнялися тролінгом Порошенка – Андрійович про «висунення» міського голови Надвірної кандидатом в президенти

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Рішення сесії Надвірнянської міської ради на предмет «висунення» міського голови Зіновія Андрійовича кандидатом в президенти можна вважати спонтанним. Та те, що «написано пером, важко вирубати сокирою»…Тим більше, що проголосовано «одноголосно» всіма депутатами від всіх політичних сил, представлених в раді.

Те, що питання було внесено депутатом Б. Зеленчуком, (першим заступником голови РДА), котрий представляє фракцію БПП, виглядає ще більш дивно – вказує на явний намір «троллінгу» Петра Порошенка , людиною з його команди.

Що керувало діями Б. Зеленчука? Давно відомі його претензії на посаду голови майбутньої Надвірнянської ОТГ – та для цього йому потрібно «посунути» діючого голову міста Зіновія Андрійовича. Мали місце розмови й на предмет того, що той має намір балотуватися до Верховної Ради – та не може визначитися на предмет політичної сили, до котрої примкнути.

Та є ще одна закономірність, Враховуючи те, що Ю. Дерев’янко днем раніше заявив про свій намір балотуватися на президентську посаду, можна припустити, що Зіновія Андрійовича БПП має намір використати за таран, яким планується «збити з курсу» того ж таки Дерев’янка – особливо «забрати» голоси на Надвірнянщині.

Загалом, якщо З. Андрійович наважиться бути кандидатом – то у виборчому бюлетені його прізвище може бути одним з перших – навіть, як за «технічного кандидата», за нього можуть поставити немало «випадкових» голосів».

Леся, 06.07.2018 17:32Вибір редакції

Найпопулярніші новини