На виборчому окрузі Дерев’янка не все гладко. Влада робить все, щоби знизити його рейтинг – Андрійович

Журналіст Михайло Андрійович для «Малакави»:

«Для мене не є несподіванкою те, що Юрій Дерев’янко заявив про свій намір балотуватися на посаду президента. Ще 2-3 місяці тому я змоделював цю ситуацію – тоді з моїх слів «що від Надвірнянського виборчого округу будуть 2 кандидати на посаду президента» банально сміялися.

Крок досить сміливий та несподіваний – в той же час піддається поясненню. Логіка нескладна - політичний проект «Воля», на жаль, не переріс до загальнодержавного рівня. Найближчі сателіти з «Руху нових сил» нині розпорошені – соратник Юрія Дерев’янка Міхо Саакашвілі видворений за межі України. На виборчому окрузі нині в депутата Дерев’янка теж не все гладко – влада прикладає неабияких сил, що понизити його рейтинг. Навіть при «регіонах» того не було, що нині при БПП – все те, до чого Дерев’янко за 8 років приклався – нині, можна сказати, стирається з пам’яті виборців.

Більша частина вірних прихильників – можна сказати тих, котрі «робили» йому вибори, нині опинилися під певним тиском. Особливо бюджетним – банально, вони поставлені перед вибором – Дерев’янко або робота. Тому більшість переметнулися до інших політичних сил – деякі нині взагалі неабияк критикують його…

Кандидатство в на посаду, загалом, при відкриває для Ю. Дерев’янка непогані політичні перспективи».

 

Леся, 04.07.2018 14:49Вибір редакції

Найпопулярніші новини