Мікроавтобус, який потрапив у ДТП в Лоєвій, їздив на «лівій ліцензії» - соцмережі

Мікроавтобус «Мерседес спринтер» та автівка «Дача Логан», які потрапили у смертельну аварію у Лоєвій 19 квітня знаходяться на території Надвірнянського лісокомбінату, а не на штраф майданчику, про це повідомляють джерела «Малакави».

За їх інформацією, ймовірно «Мерседес спринтер» нелегально займався пасажирськими перевезеннями. Окрім того, він начебто належить одному із працівників поліції, відзначає джерело.

Про те, що автобус ймовірно нелегально працював, повідомляють у спільноті Надвірнянщина як є.

«Має місце попередня інформація, що пасажирський автобус, здійснював перевезення по «лівій ліцензії» - тобто, сама ліцензія була видана на інший транспортний засіб, який відповідав вимогам конкурсу. Щодо маршруту «Надвірна-Ланчин» - відомо те, що за його «власником» (кінцевим бенефеціаром) стоїть досить впливова особа з правоохоронних органів. Саме по цій причині БУСа та й завезено «на зберігання» до автотранспортного цеху лісокомбінату - щоб найскоріш підмінити клейма на корпусі, шасі та двигун», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 19 квітня сталася аварія, в результаті якої одна людина загинула, 13 пасажирів маршрутки звернулися в лікарню за допомогою, в тому числі четверо неповнолітніх.

За фактом ДТП розпочато досудове слідство (ч.2 ст.286 ККУ). За результатом проведення медичного огляду на визначення стану сп’яніння водіїв, встановлено, що обидва – тверезі. Проводиться слідство.

Леся, 24.04.2018 17:04Вибір редакції

Найпопулярніші новини