Просто зухвальство і цинізм. Люстрований смітником екс-чиновник вимагає від активістів 100 тис. гривень

Колишній голова обласного управління юстиції Василь Кавацюк вимагає від активістів, які його кілька років тому кинули у смітник, 100 тис. гривень, про це повідомив голова обласного осередку партії «ДІЯ» Василь Абрамів. Окрім того, за словами активіста Федора Туза, Кавацюк хоче ще кілька тисяч гривень відшкодування за зіпсутий одяг.

«Це просто зухвальство і цинізм», - каже Абрамів і додає, що представники колишньої Партії регіонів хочуть і надалі грабувати українців.

Сімом активістам із Прикарпаття інкримінують порушення статті 196 частина 2, яка передбачає позбавлення волі терміном від двох до чотирьох років.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року активісти кинули у смітник Василя Кавацюка. До нього активісти мали претензії, оскільки саме він зареєстрував осередок партії «Опозиційний блок» на теренах краю.

Окрім того, у «Правому секторі» звинувачували Кавацюка у корупції.

У 2016 році генпрокурор Юрій Луценко відзначив, що у діях активістів «Правого сектору» не було криміналу, максимум – адміністративне порушення. Окрім того, генпрокурор додав, що не засуджує вчинок активістів.

Активістам пропонували визнати себе винними і сплатити штраф у сумі 850 гривень


Леся, 18.04.2018 15:01Вибір редакції

Найпопулярніші новини