У Снятині перекривали дорогу, вимагали ремонту шляхів

На околиці міста Снятина активісти громадських організацій «Снятин Майдан», «Правий сектор» та «Народна самооборона» вчора організували  акцію протесту з  перекриттям автомобільної траси, акцентуючи увагу на критичному стані дорожнього покриття на автошляхах області.

Спілкуючись із громадою, Володимир Кушнір, заступник голови ОДА  відзначив, що Верховною Радою було прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», яким затверджено нову бюджетну програму  «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського Єврорегіону» (зокрема доріг Мукачеве–Львів, Татарів–Кам’янець-Подільський,  Стрий–Мамалига)  в  сумі 700 млн. грн. Оскільки дана ділянка шляху є дорогою державного значення, то кошти на її ремонт повинні  виділятися з держбюджету.   Позаяк дане рішення не вступило в дію і не затверджено порядок використання фінансів, це, у свою чергу, не дає можливості, на думку посадовця, розпочати  проведення ремонтних робіт.

«Обласна влада зацікавлена у тому, аби наші дороги відповідали європейським стандартам, –  наголосив Володимир Кушнір. –  Однак цього неможливо досягти без  належного фінансування з держбюджету та проведення тендерів для організацій, які виконуватимуть ремонтні роботи на дорогах.   Усвідомлюємо, що якість місцевих автошляхів дасть змогу розвинути туристичну галузь краю, надати додаткові робочі місця та залучити іноземні інвестиції».

Леся, 24.04.2015 08:27Вибір редакції

Найпопулярніші новини