В Івано-Франківську відкрили рух транспорту по вулиці Проектній

Відбулось відкриття руху транспорту по вулиці Проектній в Івано-Франківську. Проїжджа частина вулиці з сьогоднішнього дня відкрита для руху транспорту з метою розвантаження автомобільного руху у центральній частині міста.

«Нам вдалося напередодні новорічних та різдвяних свят зробити такий подарунок, в першу чергу, для наших автомобілістів. Відкриття для руху транспорту вулиці Проектної дозволить розвантажити рух та зменшити затори на початку вулиці Мазепи, а також вулицях Короля Данила, Пилипа Орлика, Січових Стрільців та Бельведерській», - зазначив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Загальна кошторисна вартість робіт по вулиці Проектній складає близько 9 млн. грн. На сьогодні виконано робіт в межах 6 млн. грн. Роботи виконувались на площі 8 тис. 750 кв. метрів. Зокрема, влаштовано нову дощову та фекальну каналізації, встановлено 2 світлофорні об’єкти, повністю влаштовано зовнішнє освітлення вулиці, заїзні кишені і місця для паркування автотранспорту, орієнтовно на 70% вимощено тротуарною плиткою пішохідні доріжки, а також встановлене перильне огородження для забезпечення безпеки пішохідного руху, зокрема учнів ЗОШ № 23.

«Щодо назви цієї вулиці, то я вноситиму пропозицію на сесії міської ради, щоб назвати її Європейською. Думаю, коли сьогодні українська громадськість, в тому числі і представники Івано-Франківська, відстоюють євроінтеграцію України на Євромайдані, така назва буде дуже доречною. І впевнений, що саме така назва цієї вулиці не втратить своєї актуальності й надалі», - наголосив Віктор Анушкевичус.

А наступного року, за словами міського голови Івано-Франківська, роботи з упорядкування вулиці Проектної будуть продовжуватись. На 2014 рік планується виділити 2,5 млн. грн. для влаштування верхнього шару асфальтобетону по всій довжині вулиці товщиною 5 см, нанести дорожню розмітку та завершити мощення тротуарів.

Леся, 24.12.2013 09:23Вибір редакції

Найпопулярніші новини