У Івано-Франківську підрядники відмовляються працювати з бюджетними коштами

 На сьогоднішній день у Департаменті комунального господарства, транспорту та зв’язку виникла серйозна проблема – підрядники, які раніше працювали з містом і були зацікавлені у тому, щоб працювати з бюджетними коштами, відмовляються виконувати будь-які роботи. Якщо раніше бюджетні кошти означали стабільність та гарантію їх повернення, то на сьогоднішній день підрядники змушені по декілька місяців чекати оплати уже виконаної роботи.

Зокрема, це стосується ремонту міжбудинкових проїздів. У Департаменті складений титульний список, укладені угоди по ремонту 12 міжбудинкових проїздів. 

Так, щодо ремонту семи з них, укладена угода із ТЗОВ „Івано-Франківськавтодор”. Ця організація виконує роботи по ремонту доріг, має найновішу техніку і працює найбільш якісно. Проте у компанії не можуть закупити необхідні для ремонту матеріали – асфальт, щебінь, бордюри. Департамент комунального господарства, транспорту та зв’язку винен цій організації близько 4 млн. грн. за ремонт ділянок таких вулиць, як Довга, Новгородська, Миколайчука, Хоткевича, Галицька, перехрестя Гординського-Чорновола-Сахарова та інші.

Власне, дороги в місті не ремонтують лише тому, що Казначейство заблокувало усі відповідні рахунки, забрало з міста усі кошти.

«На цей рік у нас було заплановано відремонтувати багато доріг Івано-Франіквська. Ми мали закінчити ремонт вул. Галицька, разом із мостом, і ця вулиця, до вже закінченої ділянки на вул. Василіянок, мала бути в ідеальному стані. Мали закінчити ремонт вул. Дністровська, вул. Стуса, вул. Лепкого, повністю завершити ремонт вул. Василіянок, вул. Сагайдачного, яка мала з’єднати вул. Вовчинецьку і вул. Надрічну. Провести ремонт міжбудинкових проїздів. Закінчити ремонт вул. Шевченка. Розпочати капітальний ремонт вул. Дудаєва, на яку є багато скарг. Ми провели тендер, але фактично два місяці через Казначейство не проходить аванс, виділений на закупівлю матеріалів для ремонту на цій вулиці», – розповідає директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

В цілому, борг Департаменту різним підрядним організаціям за виконані в місті роботи сягає 8,8 млн. грн.

Леся, 05.11.2013 09:29Вибір редакції

Найпопулярніші новини