Юрій Бабій: «Оперативно була зібрана комісія, щоб працівники бюджетної сфери заробітну плату отримали вчасно»

29 жовтня 2013 року відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. Комісія розглянула питання про внесення змін до календарного плану заходів на 2013 рік обласної комплексно програми соціального захисту населення Івано-Франківської області у 2012-2016 роках, про уточнений календарний план заходів на 2013 рік Регіональної цільової програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин в Івано-Франківській області до 2020 року та про перерозподіл бюджетних призначень по департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Основним же питанням порядку денного на засіданні бюджетної комісії облради став розподіл додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. Таким чином, комісія врахувала в загальному фонді обласного бюджету додаткову дотацію з державного бюджету у розмірі 60 947,6 тис. грн. на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів Івано-Франківської області та одноголосно проголосувала за розподіл дотації між районами і містами.

За словами голови бюджетної комісії Юрія Бабія: «В середу, 23 жовтня 2013 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, на якому за особистого сприяння народного депутата України, секретаря Комітету ВРУ з питань бюджету Володимира Шкварилюка Івано-Франківській області було виділено більше 60 млн. грн. Після отримання додаткової дотації з державного бюджету, оперативно була зібрана комісія, щоб працівники  бюджетної сфери заробітну плату отримали вчасно».

Леся, 29.10.2013 17:19Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини