Донараховано більше 7 млн. грн. за порушення при виплаті заробітної плати

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Тож приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету і, як результат, на рівень життя незахищених верств населення.

Тому працівниками органів доходів і зборів області проводиться активна робота по виявленню фактів порушення трудового законодавства. 

З початку року підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області спільно з іншими контролюючими органами області проведено 98 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання ними діючого законодавства при виплаті заробітної плати та виявленню неоформлених найманих осіб. Перевірками охоплено 25 юридичних осіб та 73  фізичні особи-підприємці і в більшості випадків виявлено факти виплати заробітної плати з порушенням чинного податкового законодавства. 

За результатами проведених перевірок донараховано 7363,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. По 217 випадках направлено інформацію до органів влади, прокуратури для відповідного реагування.

З метою недопущення практики неофіційного працевлаштування, виплати заробітної плати нижче або на рівні мінімального розміру працівники органів доходів і зборів проводиться роз’яснювальна робота з керівниками підприємств та підприємцями області.

Леся, 23.10.2013 10:14Фоторепортажі

Вибір редакції

Найпопулярніші новини