Головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» обрано Василя Поповича

Новообраним головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» став депутат обласної ради, голова фракції ВО «Свобода» Василь Попович. 22 березня на обласній конференції партії його кандидатуру було одноголосно підтримано активом організації замість Олександра Сича, який за власною ініціативою склав повноваження, зважаючи на значну зайнятість в уряді.

22 березня 2014 року в конференц-залі готелю «Станіславів» відбулася конференція Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода». Націоналісти хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять героїв Небесної сотні свободівців Сергія Дідича та Ігоря Дмитріва, проаналізували проведену роботу районних організацій в умовах революції національної гідности, підсумували діяльність Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» за звітний період, окреслили стратегічні напрями діяльності організації в умовах військової агресії Російської Федерації та з огляду на перспективу можливих президентських й наступних місцевих виборів.

«Під час революції національної гідности франківські сотні за оцінками багатьох були чи не найкращими, найбільш організованими, дисциплінованими та рішучими в діях. Сьогодні ж на нас очікує діяльність в умовах неприхованої військової агресії, у призмі президентських й близьких місцевих виборів. Власне, боєздатність партії і проявляється не в період затишшя і суспільного миру, а в період революції, не в міжвиборчий період, а в умовах виборчої боротьби. На жаль, мусимо визнати, окремі особи, увійшовши до «Свободи», так і не стали свободівцями. Націоналістична організація ж у свою чергу має бути націоналістичною не на словах, а насамперед на ділі! Кожен із нас зобов’язаний пам’ятати й керуватись цим постулатом», - зауважив Олександр Сич.

Зважаючи на значну зайнятість на посаді Віце-прем’єр-міністра України, Олександр Сич за власною ініціативою висловив бажання скласти повноваження голови Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» й запропонував на цю посаду голову фракції ВО «Свобода» в обласній раді, керівника Штабу національного спротиву в Івано-Франківській області Василя Поповича. Його кандидатура була одноголосно підтримана членами організації.

Новообраний голова Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода» запропонував й новий склад обласного комітету партії. За результатами голосування до нього увійшли Ігор Шевчук, Василь Скрипничук, Володимир Семко, Сергій Федорців та Михайло Королик.

Окрім того, як повідомив Василь Попович, найближчим часом він об’їде всі районні організації, де проведе зустрічі з активом районних осередків.

На конференції було також обрано делегатів на Всеукраїнський з’їзд ВО «Свобода», що вже незабаром відбудеться у Києві.

Леся, 23.03.2014 12:57Вибір редакції

Найпопулярніші новини