Ураховуючи соціально-економічні та демографічні фактори, місто Івано-Франківськ є складним в криміногенному плані у порівнянні з іншими районами області - Хомин

В Івано-Франківському МВ УМВС України в Івано-Франківській області відбулася прес-конференція начальника міськвідділу міліції Михайла Хомина. Підполковник міліції розповів про стан оперативної обстановки в місті, роботу особового складу міської міліції, а також відповів на запитання журналістів.

Ураховуючи соціально-економічні та демографічні фактори, місто Івано-Франківськ є складним в криміногенному плані у порівнянні з іншими районами області, проте, у порівнянні з іншими обласними центрами – визнано найбільш безпечним для проживання.

Про це повідомив Михайло Хомин, начальник міськвідділу міліції.

За вісім місяців поточного року до Івано-Франківського міськвідділу міліції за допомогою звернулись понад 11,6 тис. громадян, що свідчить про зростання довіри до працівників міліції. Завдяки їх роботі в обласному центрі спостерігається зменшення таких видів злочинів, як тяжких тілесних ушкоджень: 4 випадки проти 8 випадків у 2012 році, крадіжок з квартир – 40 проти 97, грабежів – 21 проти 54, хуліганств – 15 проти 18.

За словами керівника міліції обласного центру, водночас правоохоронців турбує збільшення кількості злочинів проти власності, зокрема, крадіжок - 516, шахрайств - 271, пошкодження майна - 54, розкрадань - 58.

Унаслідок належної організації профілактичної роботи підрозділів міліції громадської безпеки спостерігається зменшення кількості злочинів, вчинених у громадських місцях. Цього року їх зареєстровано 109, у той час, коли торік було 143, в тому числі, 82 – на вулиці (в 2012 році – 92). Виявлено 14 фактів незаконного поводження зі зброєю, з них вогнепальної – десять.

У сфері економіки протягом 8 місяців 2013 року виявлено та задокументовано 150 кримінальних правопорушень. Основна увага зосереджується на викритті корупції та хабарництва. Усього виявлено 22 факти зловживання службовим становищем та п’ять – хабарництва. Викрито 14 фактів зайняття гральним бізнесом.

Працівниками відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків міськвідділу міліції виявлено 132 наркозлочини, в тому числі 47 фактів збуту наркотиків.

Леся, 09.09.2013 09:43Вибір редакції

Найпопулярніші новини