Ветерани Прикарпаття готові вдатись до акцій громадської непокори

Про це заявили члени двох найпотужніших ветеранських об’єднань регіону -  організації “Ветеранів 38-ї армії (корпусу)” та Івано-франківської міської спілки ветеранів Афганістану. Завтра о 13-й годині вони проведуть мітинг та публічно висловлять своє обурення та негативне ставлення до реформ, які відбуваються зараз у Збройних Силах України та в цілому в державі. Зокрема, ветерани протестують проти можливого закриття військової поліклініки гарнізону, яка є єдиним лікувальним закладом, який обслуговує захисників Вітчизни.

За часів незалежності України нас і діючих військовослужбовців ЗСУ позбавили багатьох соціальних гарантій, - наголосив керівник  Івано-франківської міської спілки ветеранів Афганістану Віктор Омелько. - Тепер на черзі позбавлення нас права на якісне і професійне лікування. Ми просто не можемо цього допустити.

 Ми готові відстоювати поліклініку всіма доступними нам законними методами, - зазначив голова організації “Ветеранів 38-ї армії (корпусу)” полковник Володимир Мойсеєнко.

Нагадаємо, що свого часу в Івано-Франківській області було знищено потужний військовий госпіталь. Сумнівну оборудку з продажем його споруд тривалий час розслідувала прокуратура України. Обіцянки влади створити на Прикарпатті госпіталь для ветеранів та військових пенсіонерів так і не виконанні. На сьогодні Івано-Франківська область є єдиною в Україні, яка не має подібного лікувального закладу, хоча тут проживає понад 14 тисяч(!) ветеранів та військових пенсіонерів.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України. 

Леся, 25.02.2013 12:36