Новий Міністр оборони України сьогодні перебуває на Прикарпатті

   Сьогодні, 4 січня, до Івано-Франківська з робочою поїздкою прибув Міністр оборони України Павло Лебедєв. На летовищі його зустрічали начальник Івано-Франківського військового гарнізону полковник Ігор Павлюк,командир 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації полковник Сергій Голубцов, заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плавюк.

  У планах керівника військового відомства - ознайомитись з Івано-Франківським військовим гарнізоном. Зокрема, він побуває на аеродромі 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації, де він огляне чергову ланку військової частини, та ознайомиться з  організацією та несенням бойового чергування у цій бригаді тактичної авіації.

  Крім того, Міністр оборони України ознайомиться України з бойовими можливостями літаків та засобами ураження, порядком використання засобів висотного спорядження льотчиків. Про це йому доповість тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира військової частини з льотної підготовки майор Максим Фединський. Також планується, що Павло Лебедєв ознайомиться з практичними діями з підйомом у повітря чергових літака-винищувача та вертольота чергової ланки 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації. Після цього Міністр оборони України планує оглянути умови, в яких мешкають офіцери та солдати Івано-Франківського гарнізону. А також в планах – зустріч з особовим складом бригади тактичної авіації.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний

Медіа-центр Міністерства оборони України. 

Леся, 04.01.2013 09:09