Юлія Тимошенко закликає українців взяти участь у голосуванні на виборах до парламенту

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає українців до обов’язкової участі у голосуванні з виборів до парламенту, оскільки саме висока явка виборців на виборчі дільниці допоможе зменшити рівень фальсифікацій, запланованих чинною владою. 

"Кожен мусить боротися з диктатурою так, як може. Це – справа всіх разом та кожного окремо. Саме тому я звертаюся зараз до всіх українців: ПРИЙДІТЬ НА ВИБОРИ! Ваша масова явка може бути протиотрутою для фальсифікації, вашим персональним вкладом в усунення від влади Януковича та всієї його кримінальної "Сім’ї", - заявила Юлія Тимошенко. 

За її словами, навіть у таких умовах, коли всі знають про факти масової фальсифікації, українці не повинні здаватися. "Назвати ці вибори чесними, незалежними, незалежно від того, хто в них переможе, можуть тільки сліпі та глухі люди. А найголовніше, що про факти масової фальсифікації знають всі незалежні спостерігачі, всі журналісти, всі політики, всі дипломатичні представництва, які працюють в Україні, а також – всі наші громадяни. Саме тому, що всі знають про правдивість фактів масової фальсифікації, ці вибори ніколи не можуть бути визнані легітимними", - вважає вона. 

"Якщо ви змиритеся з усім цим політичним приниженням, значить варті такого життя. Беріть приклад з тих націй та народів, які перемагають диктаторів, навіть ціною власного життя. Я також всім серцем з вами в цій боротьбі", - підкреслила Юлія Тимошенко.
Леся, 28.10.2012 09:49Вибір редакції

Найпопулярніші новини