Молодь за чесні вибори і чесну владу

Більше тисячі молодих людей, біля Ратуші, утворили живий ланцюг, який «променями» розійшовся центральними вулицями міста. В руках студентів була зелена стрічка – символ прозорих та чесних виборчих перегонів і чесної влади.

Ініціатори акції – громадський рух «Час відповісти». На заклик громадського руху відгукнулися студенти вищих навчальних закладів міста.

«Своєю акцією ми хочемо наголосити на тому, що 28 жовтня необхідно прийти і проголосувати, - каже Микола Кучернюк, керівник ГР «Час відповісти», - Вибір потрібно зробити на користь чесних та відповідальних обранців».

Микола Кучернюк переконує, що ініціатива провести флешмоб напередодні виборів належить молоді. Своєю акцією вони не висловлюють підтримку жодному з кандидатів.

«Наша мета розбудити суспільство, - підсумовує Микола Кучернюк, - Переконати людей, що не варто ігнорувати вибори, адже лише від нас залежить наше майбутнє».

По завершенню флешмобу, молоді люди чіпляли зелені стрічки на дерева, автомобілі та дарували перехожим, яким близька ініціатива молоді чесно обирати чесних і відповідальних.

 

  

Леся, 23.10.2012 15:16Вибір редакції

Найпопулярніші новини