В Івано-Франківську провели екскурсію для овець

Організатори акції закликали мешканців міста в жодному разі не продавати власні голоси на виборах.

«Я хочу людей попросити, аби вони не продавалися, бо як продадуться, то щоб після виборів не бекали», - жартуючи,  розповідає про мету акції організатор.

Колона овець під керівництвом гірських пастухів пройшлася вздовж центральної вулиці міста - Незалежності. Попереду стада організатори несли плакат із написом «Люди – не вівці! Голос – не товар!», а всім перехожим роздавали листівки із закликом не продавати свій голос.

Головний ініціатор імпровізованого дійства гуцул Роман розповів, що має на меті не лише закликати людей не продавати свій голос, але й звернутись до кандидатів у депутати, які щедро займаються благодійністю напередодні виборів, що люди чудово розуміють для чого той чи інший кандидат робить такі «добрі справи».

«Люди – то не вівці. Вівці не мають голосу, а тільки «бекають». Вони – товар, з них продають вовну, м'ясо…А люди мають голос. Людина не може продавати свій голос, бо інакше потім теж почне «бекати» – стверджує гуцул Роман – Наші люди мудрі, вони не стануть товаром і не будуть продавати свої голоси. І як би не хотіли деякі кандидати поскуповувати голоси, але люди мудріші» – підсумував дійство головний організатор акції.

  

Леся, 17.10.2012 10:29Вибір редакції

Найпопулярніші новини