Комітет Сенату США затвердив введення санкцій проти режиму Януковича

Учора, 19 вересня, Комітет з міжнародних відносин Сенату США одноголосно підтримав  проект резолюції №466 із закликом негайно звільнити колишнього прем'єра Юлію Тимошенко.

"Сенат США засуджує дії адміністрації президента Віктора Януковича, спрямовані на політично мотивоване ув'язнення колишнього прем'єра Юлії Тимошенко та вимагає негайно звільнити Юлію Тимошенко", - сказано в тексті резолюції, оприлюдненій на офіційному сайті Сенату США.

У зв'язку з цим Сенат закликає Держдеп США заборонити в'їзд до країни, "Президенту Януковичу, Генеральному прокуророві Пшонці та іншим посадовцям, які причетні до  ув'язнення Тимошенко".

"Ця резолюція містить сильний та однозначний заклик до влади України: вибірковому переслідуванню політичних опонентів немає місця в демократичному суспільстві. Екс-прем'єр Тимошенко має бути негайно звільнена", - заявив співавтор резолюції Сенатор Дік  Дурбін.

"Резолюція є доповненням до низки міжнародних протестів щодо  порушень, які зараз відбуваються в Україні та підтверджує рішучу підтримку Сенатом США  Тимошенко й політичних в'язнів в усьому світі".

Під час засідання комітету сенатори привітали присутню на засіданні доньку колишнього прем'єр-міністра Євгенію Тимошенко та передали слова вітання та підтримки Юлії Тимошенко. 

Найближчим часом проект резолюції буде винесено на розгляд Сенату США.

Леся, 20.09.2012 11:53Вибір редакції

Найпопулярніші новини