ЄРЦ розробив програму облаштування прибудинкових територій

Програма передбачає перелік комплексних заходів, спрямованих на благоустрій прибудинкових територій Івано-Франківська, підвищення комфорту проживання, стимулювання співвласників будинків та інших зацікавлених осіб до створення та утримання об’єктів благоустрою. План заходів розрахований до 2015 року.

Відповідно до програми розробку заходів з благоустрою прибудинкових територій виконують управителі розташованих на цих територіях житлових будинків. Заходи повинні передбачати інвентаризацію всіх існуючих прибудинкових територій впродовж терміну дії програми, розробку плану покращення територій, оцінка вартості робіт та розпис джерел фінансування. Дані інвентаризації включатимуться до єдиного реєстру.

З метою підвищення екологічності прибудинкових територій заплановано щорічне висадження саджанців дерев та кущів, облаштування газонів і квітників, встановлення смітників, декоративної огорожі.

Також передбачено встановлення засобів обмеження руху, велосипедних парковок та антивандальних лавок. Улаштування покриття тротуарів та під’їздів заплановано виконувати мощенням плитки.

Серед джерел фінансування програми передбачено залучення коштів управителів, співвласників, спонсорів, забудовників, суб’єктів господарювання та бюджету. Загальний обсяг пропозиції з бюджетного фінансування заходів – біля 12 млн. грн., що виділятимуться упродовж трьох років.

Проект програми ближчим часом буде винесений на розгляд виконавчого комітету міської ради. Текст проекту програми доступний на сайті domivka.if.ua.

Прес-служба КП «ЄРЦ»

Леся, 07.09.2012 14:36Вибір редакції