«Батьківщина» вимагає у Пшонки пояснити, куди і на яких підставах планують вивозити Юлію Тимошенко

Повідомлення про плани влади у найближчі вихідні вивезти Юлію Тимошенко з харківської лікарні у невідомому напрямку свідчать про намагання Януковича посилити політичний терор проти опозиції та будь-якими аморальними методами добитися винесення незаконного вироку у черговій сфабрикованій справі проти лідера «Батьківщини».

Рада Об’єднаної опозиції “Батьківщина» розуміє, що такі відчайдушні та протизаконні плани режиму викликані його повною безпорадністю. Незабаром відбудеться засідання Європейського суду з прав людини у справі Юлії Тимошенко, який уже визнав наявність в Україні політично вмотивованих переслідувань, ухваливши рішення про незаконність арешту ще одного політв’язня, Юрія Луценка. Тож очевидно, що влада поспішає «навішати» на лідера опозиції будь-які абсурдні звинувачення, аби тільки Юлія Тимошенко не вийшла на свободу та не взяла участь у виборах. Однак така політика не приносить владі дивідендів: уже зараз соціологія демонструє, що «Батьківщина» перемагає Партію регіонів.         

З огляду на провокації щодо лідера Об’єднаної опозиції «Батьківщина» члени Ради об’єднаної опозиції “Батьківщина», керівники двох опозиційних фракцій направили депутатське звернення до Генерального прокурора України Віктора Пшонки з вимогами:

по-перше,  підтвердити або спростувати інформацію щодо вивезення Юлії Тимошенко з харківської ЦКЛ № 5, де вона проходить лікування;

по-друге, повідомити, куди і з якою метою планують вивозити лідера опозиції, не завершивши її лікування;

по-третє, забезпечити виконання розробленої німецько-українською комісією схеми лікування, яка передбачає щонайменше 8 тижнів,  протягом яких для Юлії Тимошенко не повинно створюватися ніяких додаткових зовнішніх стресових ситуацій, в тому числі проведення судових процесів або позапланове вивезення в невідомому напрямку. 

Ми переконані, що брудні зусилля влади з катування та дискредитації лідера будуть зупинені, а Юлія Тимошенко вже незабаром опиниться на волі.  

Леся, 08.08.2012 08:17Вибір редакції

Найпопулярніші новини