Олександр Тимошенко: Громадянин Янукович – двічі «не судимий проФФесор» і президент

Заява Олександра Тимошенка
 
З великим подивом прочитав чергове висловлювання всесвітньовідомого «вченого», проФФесора, перекладача і списувача з чужих книжок, а ще донецького прозаїка і за сумісництвом Президента України Віктора Януковича про те, що Юлія Тимошенко є світовим лідером за кількістю кримінальних справ. В таких випадках часто говорять – чим би дитина не тішилася, тільки б не плакала.
 
Так от – нашого гаранта по праву можна вважати в світі унікальної людиною. Він єдиний двічі судимий президент за суто кримінальні справи – це унікальний випадок в історії людства, цим він навічно закарбує своє ім’я в аналах історії. Він – це сім в одному – президент – прокурор – суддя – кат – академік – проФФесор -   письменник – самородок наш. Людина – без минулого і майбутнього. Це людина - сім’я якої за два роки його царювання ввійшла до числа найбагатших сімей світу, а його оточення за час підготовки до чемпіонату світу з футболу збільшити свої статки в сотні разів. Не випадково в цілого ряду наближених до Януковича людей за останні 3 місяці появились нові власні літаки останніх моделей.  
 
Тому, хто б що не говорив про мою дружину Юлію Тимошенко, але тлумачити хто злочинець, а хто праведник Віктору Януковичу – це вже верх безглуздя і цинізму.
 
Брехливі звинувачення, що пролунали на адресу Юлії Тимошенко з боку двічі, звісно, «не судимого» Януковича і його співучасників по утворенню в Україні кримінального режиму - Азарова і Кузьміна - є виключно  провокацією, безглуздям і шізофренією.
 
 Весь світ визнав, що в Україні Януковичем та партією регіонів встановлюється кримінальна диктатура, а Юлія Тимошенко, як найнебезпечніша яскрава особистість та політичний конкурент для діючого режиму, ув’язнена виключно через політичну діяльність та свою принципову і незламну патріотичну позицію.
 
Я ще раз заявляю -  Юлія Тимошенко – політична ув’язнена і вона негайно повинна бути звільнена.
 
Я прошу Віктора Федоровича – краще мовчіть, робіть розумний вигляд і усміхайтесь свою широкою усмішкою – всі і так все зрозуміють. Я вимагаю від Президента Януковича публічних вибачень за свої провокаційні висловлювання відносно Юлії Тимошенко і негайного її звільнення.
 
Олександр Тимошенко
Леся, 25.06.2012 10:05Вибір редакції

Найпопулярніші новини